Kosmetika


Nechte se hýčkat kosmetikou René D’essay

René D’essay je italská dermokosmetika a kosmeceutika, která má 30letou tradici a je vyvíjena skupinou odborníků z oblasti biochemie, fyziky, farmakologie a biologie. 

Ve vlastních laboratořích vyvíjí a vyrábí kosmetické produkty a přístroje. Klade důraz na vysokou kvalitu a účinnost, proto většina ošetření má i studie účinnosti a mnohá z nich jsou patentována. Zaměřuje se především na zdravou a krásnou pokožku a intenzivní omlazení.

Společnost René D’essay získala nejdeno ocenění za inovace a vysokou kvalitu. Je vyráběna těmi nejmodernějšími postupy v souladu s přírodou a v harmonii s lidským tělem primárně z přírodních zdrojů.

V René D’essay nenajdete: parabeny, geneticky modifikované přísady, syntetickou parfemaci a barviva, syntetické emulgátory, petroláty, silikony, parafín, minerální oleje. Není testována na zvířatech a je biologicky odbouratelná. Vhodná i pro vegany.

Nově nabízíme


Laserové ošetření

Účinné neinvazivní ošetření laserem Medistellar. Synergicky působících 12 červených + 12 infračervených laserů nabízí jedinečný kosmetický i terapeutický účinek.
Červené laserové světlo se koncentruje v hloubce 2 cm > vrásky, akné, jizvy, povrchové rány, alopecie a zlepšení kvality vlasů a nehtů.
Infračervené laserové světlo stimuluje regeneraci tkáně v hloubce 9 cm> uvolnění mimických svalů tváře, lymfatický systém, degenerativní stavy svalů a kloubů, bolest hlavy, zánět dutin aj.

– jizvy (po operaci, po akné), strie a popáleniny – při včasné aplikaci výrazně urychluje hojení
– klouby – snižuje bolestivost při zánětech a revmatismu
– herpes simplex (opar) – urychluje hojení, snižuje riziko recidivy
– lišej, acne vulgaris, seboroická kůže s náchylností k akné
– defluvium capillorum (vypadávání vlasů)
– popáleniny, poleptání, omrzliny
– ulcus cruris (bércový vřed), dekubity (proleženiny)
– vitiligo, poruchy pigmentace, onemocnění nehtůTělové ošetření anticelulitidní a zeštíhlující

PRYČ S CELULITIDOU, TUKOVÝMI POLŠTÁŘKY, POVADLOU KŮŽÍ I KŘEČOVÝMI ŽILAMI!
Dát do pořádku postavu po zimě není snadný úkol. Stačí si jen vybrat a nechat se hýčkat. Plavkové období se neúprosně blíží! Tělové bandáže jsou jednou z nejúčinnějších procedur. Jsou napuštěné účinnou látkou a jsou jimi ovinovány problémové partie (ruce, nohy, hýždě, břicho…) Složení, kterým jsou bandáže napuštěny, je vymyšleno tak, aby urychlilo tok lymfy a krve, odstranilo přebytečnou tekutinu, vyživovalo pokožku a posilovalo krevní cévy.

JAK PROCEDURA PROBÍHÁ
Před ošetřením doporučujeme hodinu před zákrokem vypít cca 2 litry vody. Nejdříve vám kosmetička nanese na pokožku peeling, aby do ní volně pronikly aktivní látky a jemně aktivuje lymfatický oběh. Poté ovine bandáž, dostanete hezké igelitové nohavice a budete odpočívat v lymfatických kalhotách. Díky tomuto přístroji se aktivuje lymfa a odvede toxiny z těla. Potom je aplikován speciální tělový lotion a zapracován dalším pomocníkem, patentovaným přístrojem Palmare (elektroporace), aby účinné látky pronikly co nejhlouběji do pokožky. Na závěr procedury jsou ošetřované oblasti ošetřené závěrečným krémem s masáží.

ÚČINEK?
Úbytek až 2cm za proceduru. Pro dosažení viditelného dlouhodobého výsledku je nutné absolvovat kúru minimálně 4 procedur po týdnu.Chemický peeling s kyselinou mandlovou

Kyselina mandlová má komedolytický účinek, to znamená, že rozpouští komedony. Doslova je rozpustí a při plném peelingu dobře vyčistí póry a eliminuje komedony.
Zužuje póry a má antiseptické vlastnosti.
Má výrazný keratolytický účinek, o něco menší než u kyseliny glykolové, ale větší než u mnoha jiných AHA.
Snižuje fotosenzitivitu pokožky.
Inhibuje syntézu melaninu, a proto má dobré bělící vlastnosti.
Stimuluje fibroblasty prostřednictvím tvorby fibroblastového růstového faktoru – signální buňky proteinů, které stimulují dělení a růst nových buněk.
Velikost molekuly je poměrně velká (dvakrát větší než u kyseliny glykolové) a je 152,147 g / mol., Kyselina „pracuje“ ve stratum corneum („mrtvá“) kůže. Nezpůsobuje podráždění a zarudnutí pokožky.

INDIKACE
Jedná se o kyselinu pro celoroční peeling, zaměřenou na vyhlazení mikroreliéfu pokožky a udržení její atraktivity zejména v létě.
– Demodikóza onemocnění kůže způsobené roztoči Demodex
– Mastná pleť
– Akné
– Rozšířené póry (schopnost zúžit póry kyselinou mandlovou nemá obdoby)
– Zvýšená citlivost pokožky
– Stařecké skvrny (povrchová hyperpigmentace) a zvýšená citlivost kůže na slunce
– Jemně vrásčitý typ stárnutí pokožky způsobený vystavením UV záření
– Hyperkeratóza


Pro kyselinu mandlovou prakticky neexistují žádné kontraindikace a jediným omezením je individuální nesnášenlivost. Kyselina mandlová je indikována pro všechny typy pleti k peelingu i za slunečného počasí (květen-září). Je to jedna z mála kyselin vhodných pro citlivou pleť.
Přístrojové neinvazivní ošetření HYALURONIC PLUMPING

Revoluční přístrojová aplikace vícemolekulární kyseliny hyaluronové a cross link (zesíťované) kyseliny hyaluronové metodou micropattingu. Neinvazivní, zhutňující a objemové ošetření, které vyplňuje, snižuje hloubku a šířku vrásek včetně mimických linií.
Přístrojové ošetření OXYCEUTIKAL urban oxy system

Ošetření, které vaši pleť vypne, vyhladí, omladí – s kyselinou HA, nativním kolagenem, DMAE, růstovými faktory a novými peptidy. Příjemná a účinná procedura s okamžitě viditelným výsledkem. Vhodné pro všechny druhy pleti.
Tvarování řas kosmetikou My Lamination

V oblasti tvarování řas používáme značku My Lamination, která dokáže jedinečným způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasu.Rezervovat se můžete již nyní u naší šikovné kosmetičky Heleny.

Kontaktní telefon: 737 529 924

Informace o jednotlivých procedurách a ceník naleznete ZDE.Rezervovat